Hledáme od nové sezóny 2021/2022 sbormistra/sbormistryni

Základem našeho repertoáru je duchovní hudba všech období, své místo mají ale i spirituály, muzikálové melodie, tradicionály nebo písňová tvorba.
Zkoušíme pravidelně každý čtvrtek od 19 do 21 hodin. Více informací o našem sboru je na stránce O nás.

Kontaktní osobou pro eventuální zájemce je Sylva Páblová, e-mail info@smisenysbor.cz, telefon 724 940 498. Uzávěrka přihlášek je 23. června 2021.

Malá ukázka našeho repertoáru.

Je jedním ze zadních představitelů zástavské hudební scény. Svou kariéru započal u místních božích muk, kde vedl pobožnosti za účasti až několika lidí. V průběhu tohoto slibného začátku se zhostil takových projektů jako například nácviku písně Mária, Mária…. nebo provedení jednohlasých loretánských litanií v úpravě "ne-unisono". Dosud sice nezískal žádnou cenu na mezinárodních prestižních soutěžích, avšak osobitost jeho hudebního projevu i svědomitost, se kterou k nácviku skladeb přistupuje, napovídá, že v budoucnosti ani žádnou nezíská. Václav Metoděj Uhlíř je již ve svém nezralém věku velkou nadějí zástavského hudebního života a jeho úspěchy již nyní přesahují hranice této osady.

Zástava = osada na pomezí katastrálních území Bohumilče a Újezdu u Sezemic, čítající 19 domů a 38 obyvatel. Osada leží při jižní hranici královéhradeckého kraje a je obklopena lesy a bažinami.