Zprávy a akce

Rádi se dělíme o radost z hezké hudby a poctivé práce. Jsme věrni našemu městu a okolí, a to i když vystupujeme v jiných městech naší krásné země i za jejími hranicemi. Věnujeme se hudbě z oblasti profánní i sakrální, z dob středověkých kancionálů po novodobou tvorbu našich a zahraničních skladatelů.

Připravujeme: Svatováclavský benefiční koncert v Chrámu sv. Ducha v Hradci Králové je odpovědí na žádosti o další vystoupení v našem městě a též uskutečněním plánu na tradici benefičních vystoupení. 26. září 2019 od 17 hodin podpoříme školu pro zrakově postižené.

Připravujeme: Symbolické propojení bývalého "západního Německa" a "východního bloku" to je naše podzimní koncertní cesta do Německa u příležitosti oslav 30. výročí od pádu Berlínské zdi v listopadu 2019.

Připravujeme: Adventní koncerty patří mezi tradici, která každoročně plní náš adventní čas. Snažíme se vystupovat zejména v Hradci Králové a blízkém okolí. Již od dubna máme letos časový plán téměř naplněný. Těšíme se nejen na posluchače v Třebechovicích p.O. či Týništi n.O., ale i na diváky České televize.

Připravujeme: Již nyní připravujeme provedení Requiem, které Wolfgang Amadeus Mozart už nestihl ve svých 36 letech dokončit. Na projektu spolupracujeme s hudebníky z různých částí naší země.

Připravujeme: Pro rok 2020 připravujeme repertoár, který představíme mj. publiku v Malajsii během další koncertní cesty do Asie.

Podporuje nás:
         Město Hradec Králové

Podporuje nás:

Seřaď podle:
Data zveřejnění

48 záznamů / záznamy 1 - 25