Zprávy a akce

Smetanova Litomyšl 2018 Pokud jste se rozhodli navštívit závěrečný koncert mezinárodního hudebního festivalu Smetanova Litomyšl, pak se s Vámi těšíme na viděnou 7. července 2018 na zámeckém nádvoří. Bude to naše poslední vystoupení před cestou do Ásie.

Blíží se: I letos se chystáme a těšíme na Evropský festival duchovní hudby Šumava - Bayerischer Wald, který se koná v druhé polovině května 2018. Děkujeme městu Hradec Králové za finanční podporu.

Připravujeme: S pražským sborem Orfej vystoupíme společně v sobotu 16. června 2018 v Hradci Králové od 18 hodin (viz plakát) v kostele Panny Marie na Velkém náměstí a 17. června 2018 od 15 hodin v chrámu Panny Marie Sněžné v Praze.

Připravujeme: Rozhodli jste se navštívit závěrečný koncert mezinárodního hudebního festivalu Smetanova Litomyšl? Skvělé! Tak to se 7. července 2018 uvidíme!

Připravujeme: Východočínské město Jinan má 7 miliónů obyvatel a každoročně pořádá mezinárodní festival, kam zvou soubory ze všech koutů světa. Těšte se, Českou republiku reprezentujeme my a rádi se v srpnu podělíme o zážitky.

Seřaď podle:
Data zveřejnění

30 záznamů / záznamy 1 - 25