Zprávy a akce

Rádi se dělíme o radost z hezké hudby a poctivé práce. Jsme věrni našemu městu a okolí, a to i když vystupujeme v jiných městech naší krásné země i za jejími hranicemi. Věnujeme se hudbě z oblasti profánní i sakrální, z dob středověkých kancionálů po novodobou tvorbu našich a zahraničních skladatelů.

Blíží se: Po návratu z Číny se s námi můžete setkat při Slavnostním koncertu k výročí vzniku republiky 21. října 2018 od 16 hodin v kostele sv. Františka Serafínského v Chocni (mapa).

Připravujeme: Již tradiční adventní vystoupení pro obec Lochenice (mapa) u příležitosti slavnostního rozsvícení vánočního stromu začíná letos v neděli 2. prosince od 16 hodin.

Připravujeme: Letos provedeme tradiční Českou mši vánoční Jakuba Jana Ryby 8. prosince 2018 v Multifunkčním centru Fabrika ve Svitavách.

Připravujeme: 20. prosince 2018 vystoupíme v Hradci Králové pro uzavřenou společnost. Nepatříte-li mezi pozvané, moc rádi Vás uvítáme na některém z dalších vystoupení.

Připravujeme: Již nyní připravujeme provedení Requiem, které Wolfgang Amadeus Mozart už nestihl ve svých 36 letech dokončit. Projekt budeme realizovat na podzim roku 2019.

Podporuje nás:
         Město Hradec Králové

Podporuje nás:

Seřaď podle:
Data zveřejnění

39 záznamů / záznamy 1 - 25