Zprávy a akce

Rádi se dělíme o radost z hezké hudby a poctivé práce. Jsme věrni našemu městu a okolí, a to i když vystupujeme v jiných městech naší krásné země i za jejími hranicemi. Věnujeme se hudbě z oblasti profánní i sakrální, z dob středověkých kancionálů po novodobou tvorbu našich a zahraničních skladatelů.

Blíží se: O Velikonoční neděli, 21. dubna 2019, doprovodíme sváteční mši na Pražském předměstí v Hradci Králové. Rádi se s Vámi ve sváteční čas setkáme v kostele Božského srdce Páně, začínáme v 8 hodin.

Připravujeme: Letošní Noc kostelů nás zavede do Betlémské kaple v Plzni. Koncert začíná 24. května 2019 v 19 hodin. Následující den odjíždíme koncertovat do Německa.

Připravujeme: Vloni jsme během Evropského festivalu duchovní hudby pobývali v Kašperských horách a v noci jsme si "potají" zazpívali v kostele na náměstí. Tehdy jsme nevěděli, že zde budeme letos koncertovat, konkrétně 26. května 2019 od 15 hodin.

Připravujeme: Již nyní připravujeme provedení Requiem, které Wolfgang Amadeus Mozart už nestihl ve svých 36 letech dokončit. Na projektu spolupracujeme s hudebníky z různých částí naší země.

Připravujeme: Pro rok 2020 připravujeme repertoár, který představíme mj. publiku v Malajsii během další koncertní cesty do Asie.

Podporuje nás:
         Město Hradec Králové

Podporuje nás:

Seřaď podle:
Data zveřejnění

45 záznamů / záznamy 1 - 25