Zprávy a akce

Rádi se dělíme o radost z hezké hudby a poctivé práce. Jsme věrni našemu městu a okolí, a to i když vystupujeme v jiných městech naší krásné země i za jejími hranicemi. Věnujeme se hudbě z oblasti profánní i sakrální, z dob středověkých kancionálů po novodobou tvorbu našich a zahraničních skladatelů.

Blíží se: Svatováclavský benefiční koncert v Chrámu Sv. Ducha v Hradci Králové je odpovědí na žádosti o další vystoupení v našem městě a též uskutečněním plánu na tradici benefičních vystoupení. 26. září 2019 od 17 hodin podpoříme školu pro zrakově postižené. Více zde ...

Blíží se: V pátek 27. září 2019 vystoupíme v Hradci Králové pro uzavřenou společnost v rámci lékařského kongresu. Chcete-li se na náš koncert přijít podívat, přijďte na Svatováclavský benefiční koncert konaný jen o jeden den dříve v Hradci Králové v katedrále Sv. Ducha.

Připravujeme: Adventní koncerty patří mezi tradici, která každoročně plní náš adventní čas. Snažíme se vystupovat zejména v Hradci Králové a blízkém okolí. Již od dubna máme letos časový plán téměř naplněný. Těšíme se nejen na posluchače v Třebechovicích p.O. či Týništi n.O., ale i na diváky České televize.

Připravujeme: Již nyní připravujeme provedení Requiem, které Wolfgang Amadeus Mozart už nestihl ve svých 36 letech dokončit. Na projektu spolupracujeme s hudebníky z různých částí naší země.

Připravujeme: Pro rok 2020 připravujeme repertoár, který představíme mj. při Sborových slavnostech a také publiku v Malajsii a Singapuru během další koncertní cesty do Asie.

Podporuje nás:
         Město Hradec Králové

Podporuje nás:

Seřaď podle:
Data zveřejnění

55 záznamů / záznamy 1 - 25

1 2 3 ... 3