Pozvání na benefiční koncert pro Tyfloservis

Naši milí příznivci,

srdečně Vás zveme na náš benefiční koncert pro Tyfloservis, který se bude konat v úterý 9. listopadu 2021 od 19:30 v Městské hudební síni v Hradci Králové pod záštitou Prof. PharmDr. Alexandra Hrabálka, CSc., primátora města Hradce Králové.

Tyfloservis již od roku 1991 pomáhá lidem s těžkým postižením zraku na jejich cestě k samostatnému a nezávislému životu.

Vstupné bude věnováno na podporu humanitární činnosti Tyfloservisu.
Vstupenky je možné zakoupit na HKPoint.

Během koncertu prosíme dodržujte nařízení v souvislosti s koronavirovou pandemií.

Je jedním ze zadních představitelů zástavské hudební scény. Svou kariéru započal u místních božích muk, kde vedl pobožnosti za účasti až několika lidí. V průběhu tohoto slibného začátku se zhostil takových projektů jako například nácviku písně Mária, Mária…. nebo provedení jednohlasých loretánských litanií v úpravě "ne-unisono". Dosud sice nezískal žádnou cenu na mezinárodních prestižních soutěžích, avšak osobitost jeho hudebního projevu i svědomitost, se kterou k nácviku skladeb přistupuje, napovídá, že v budoucnosti ani žádnou nezíská. Václav Metoděj Uhlíř je již ve svém nezralém věku velkou nadějí zástavského hudebního života a jeho úspěchy již nyní přesahují hranice této osady.

Zástava = osada na pomezí katastrálních území Bohumilče a Újezdu u Sezemic, čítající 19 domů a 38 obyvatel. Osada leží při jižní hranici královéhradeckého kraje a je obklopena lesy a bažinami.