Smíšený sbor JITRO

Naším domovem je věnné město královny Elišky, Hradec Králové. Věnujeme se hudbě z oblasti profánní i sakrální, z dob středověkých kancionálů po novodobou tvorbu našich a zahraničních skladatelů.

Zjisti více o našem sboru

Blíží se: Nemáte možnost přijít na koncert v Hradci Králové či Pardubicích? Koncert francouzské hudby letos předvedeme ještě 22. října 2017 od 19 hodin v Kostele Nanebevzetí Panny Marie v Chrudimi. (více)

Připravujeme: Byli jsme pozváni, abychom vystoupili v rámci zahájení XVIII. Hradeckých pediatrických dnů v Hradci Králové v pátek 24. listopadu 2017 od 14:30 v Kongresovém centru Aldis.

Připravujeme: Adventní čas letos zahájíme Adventním dvojkoncertem na Zámku Hrádek u Nechanic 2. prosince 2017 od 18:00 a 19:30. Předvánoční atmosféra v malebném zámeckém prostředí ... přijďte se naladit!

Připravujeme: Již tradičně přispějeme svým zpěvem k jedinečné atmosféře při rozsvícení vánočního stromku v Lochenicích, letos to bude 3. prosince 2017 od 16 hodin.

Připravujeme: Česká mše vánoční opět zazní v Hradci Králové za doprovodu symfonického orchestru, těšíme se na vás 14. prosince 2017 od 18 hodin v Adalu v Hradci Králové. Vstupenky na HKpoint.

Připravujeme: Stejně jako v posledních letech i letos na Štědrý den doprovodíme svým zpěvem půlnoční mši v kostele Božského Srdce Páně na Pražském předměstí v Hradci Králové

Připravujeme: S potěšením jsme přijali nabídku, abychom vystoupili v rámci Svatoštěpánského koncertu, tedy 26. prosince 2017, v kostele na Novém Hradci Králové.

Francouzská hudba v Katedrále sv. Ducha

Francouzská hudba v Katedrále sv. Ducha

Koncert francouzské duchovní hudby v Katedrále sv. Ducha v Hradci Králové 19. října 2017 od 17 hodin (více zde)

Vystoupení v Senátu

Vystoupení v Senátu

Děkujeme senátoru prof. Malému za nabídku účastnit se na projektu Kulturní léto v Senátu. Videozáznam na YouTube.

Heřmanův Městec

Heřmanův Městec

Setkání pěveckých sborů v Heřmanově Městci.

Laburdova mše

Laburdova mše

Světová premiéra oratia soudobého skladatele Jiřího Laburdy.

Pražské jaro

Pražské jaro

Vystoupení na prestižním Mezinárodním hudebním festivalu Pražské jaro.

Adventní koncerty

Adventní koncerty

Každoroční předvánoční nálada s dobrou hudbou.

Filharmonie Hradec Králové

Filharmonie Hradec Králové

Projekty s Filharmonií Hradec Králové